خوش آمدید ، مهمان [ عضویت | ورود

پرونده مسکن مهر در خراسان رضوی بسته خواهد شد

دسته‌بندی نشده ژوئن 19, 2019

پرونده مسکن مهر در خراسان رضوی بسته خواهد شد

 اخبار ساختمان به نقل از “خبرگزاری مهر” ، محمدرضا اخوان عبداللهیان در جلسه شورای مسکن خراسان رضوی اظهار کرد: طبق برنامه ریزیهای انجام شده پرونده مسکن مهر استان در سال ۹۸ بسته خواهد شد.

وی افزود: در مجموع ۱۲۰ هزار و ۶۰۱ واحد مسکن مهر در استان احداث شده که هم اکنون دارای ۹۲.۶۴ درصد پیشرفت فیزیکی است و از این تعداد ۹۳ هزار و ۹۴۸ واحد افتتاح و ۲۰ هزار و ۹۰۹ واحد افتتاح نشده که ۷ هزار و ۵۴۴ واحد آن دارای متقاضی و ۱۳ هزار و ۳۶۵ واحد آن فاقد متقاضی است.

همچنین در ادامه جلسه معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی نیز اظهار کرد: هیچ مشکلی در تأمین ملزومات حوزه صنعت ساختمان نداریم و مسکن می تواند نقش اساسی در رونق تولید ایفا کند، چرا که ما در صنعت ساختمان هیچ وابستگی به خارج از کشور نداریم و تمام امکانات مورد نیاز ساخت ساختمان های زیر ۱۲ طبقه در کشور تولید میشود.

مازیار حسینی افزود: در طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن، بخش خصوصی مورد توجه قرار خواهد گرفت و اختیارات به استانداران تفویض می‌شود تا با سازندگان خوشنام همکاری کنند.

وی بیان کرد: برنامه تولید ۴۰۰ هزار واحد مسکونی برای سال‌های ۹۸ و ۹۹ در کنار تکمیل مسکن مهر، از برنامه‌هایی است که بر اساس آمار واقعی از نیاز به مسکن در کشور در دستور کار قرار دارد.

حسینی گفت: دولت از ساخت و تولید مسکن روستایی نیز حمایت می‌کند چرا که رشد اقتصادی در حوزه کشاورزی درسالهای اخیر رونق گرفته و در برخی موارد منجر به مهاجرت معکوس شده و کمک به نوسازی و بهسازی مسکن در روستاها نیز می تواند در ادامه این اتفاق خوب موثر باشد.

منبع

نوشته پرونده مسکن مهر در خراسان رضوی بسته خواهد شد اولین بار در اخبار ساختمان، دکوراسیون داخلی، مصالح و تجهیزات. پدیدار شد.

ادامه مطلب —->پرونده مسکن مهر در خراسان رضوی بسته خواهد شد

پاسخ دهید

لطفا خای رو کامل کنید *

  • تعرفه آگهی های ویژه

    by on اکتبر 17, 2021 - 0 Comments

    تعرفه آگهی های ویژه برای سال ۱۴۰۰ ۱-هزینه یک ماه ۳۰ هزار تومان ۲-هزینه سه ماه ۷۰ هزار تومان ۳-هزینه یکسال ۲۱۰ هزار تومان اطلاعات بیشتر تماس با ۰۹۱۹۷۱۰۴۸۰۵