خوش آمدید ، مهمان [ عضویت | ورود

 

ساراوان-تولید کننده دستگاههای تهویه مطبوع

  • آدرس: بزرگرا ه آفریقا - شماره 39 - ساختمان مرکز تجارت ایران - نیم طبقه اختصاصی شرکت ساراوان
  • ارسال شده: مرداد ۱۹, ۱۴۰۱ ۸:۳۰ ق.ظ
  • تاریخ انقضا: این آگهی منقضی شده است

شرح

کارخانه تولیدی ساراوان فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه تولید دستگاههای تهویه مطبوع پس از سالها تلاش جهت جمع آوری اطلاعات و تجربه ، و رسیدن به برترین کیفیت تولید و کسب پروانه بهره برداری از وزارت صنایع استان تهران از سال ۱۳۷۹ به طور گسترده در کارخانه ای به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع شروع نمود .
این کارخانه جهت ساخت دستگاههای تهویه مطبوع ( HVAC ) برای پروژه های بزرگ صنایع پتروشیمی ، نیروگاهی ، صنعتی و تجاری با تخصصی ویژه مشغول به کار می باشد تا اینکه با ارائه دستگاههایی با بهترین و بالاترین کیفیت در پیشرفت جامعه خود نقشی مؤثر داشته باشد.
کارخانه ساراوان دارای فعالیت بسیار گسترده و وسیع می باشد که برای ارتقاء محصولات خود دارای لیسانس از کارخانجات معتبر دنیا بوده و همچنین با تحقیقات و فراگیری تکنولوژی جدید در صنایع حرارتی و برودتی دنیا ، دانش خود را به روز کرده که این باعث میگردد تا مشتریان با اعتماد بیشتری محصولات را مورد بهره برداری و استفاده قرار دهند.
از جمله مواردیکه کارخانه ساراوان برای محصولات خود در نظر می گیرد شامل: صرفه جویی در انرژی ، حفظ محیط زیست ، جلوگیری از آلودگی صوتی ، طراحی و ساخت مطابق با استانداردهای جهانی ، داشتن کلیه استانداردهای جهانی و مدیریت ساخت و تولید و استفاده از مواد اولیه و تجهیزات درجه یک و معتبر دنیا می باشد .

بدون برچسب

  

شناسه آگهی N/A

گزارش مشکل

Processing your request, Please wait....

پاسخ دهید

لطفا خای رو کامل کنید *