خوش آمدید ، مهمان [ عضویت | ورود

 

سامانه تهویه، تخلیه و کنترل دود پارکینگ

  • آدرس: تهران- تهرانپارس
  • استان: تهران
  • شماره تماس: 02177869494
  • ارسال شده: دی ۱۵, ۱۳۹۹ ۷:۰۳ ق.ظ
  • تاریخ انقضا: 2249 days, 21 ساعت

شرح

در پارکینگ هایی که امکان تهویه هوا به صورت طبیعی وجود ندارد، به علت وجود گازهای سمی و بسیار خطرناک و همچنین جهت هدایت دود و محصولات احتراق در زمان حریق می بایست عملیات تزریق هوای تازه، خروج هوای آلوده و ایجاد جریان مابین این دو نقطه به صورت مکانیکی انجام شود. در همین راستا سازمان آتش نشانی اقدام به تدوین ضوابطی تحت عنوان “ضوابط ملاک عمل سامانه های تهویه، تخلیه و کنترل دود” نموده است.

از آنجا که پیاده سازی سیستم کانال کشی در پارکینگ ها همواره به دلیل حجم زیاد کانال ها باعث بروز مشکلاتی در طرح و اجرا می شود، سیستم نوین تهویه پارکینگ با استفاده از فن های تامین و تخلیه هوا و با کمک جت فن های پارکینگی، به عنوان سیستمی مناسب در تهویه پارکینگ ها مطرح شده است. این سیستم علاوه بر حذف کانل کشی گسترده در پارکینگ، تهویه پارکینگ را با تهویه واقع گرانه تری انجام می دهد و تا حد زیادی صرفه جوییی در مصرف برق را به ارمغان می آورد. در این سیستم با حذف کامل کانال کشی، فضای پارکینگ برای نصب سایر تجهیزان باز می شود.

جت فن ها در ابعاد کوچک و صدای کم و با عملکرد هماهنگ خود می توانند باعث ایجاد جریان هوا در فضای پارکینگ شده و وظیفه انتقال هوا را از قسمت تامین هوا تا تخلیه هوا را به شکل مناسبی به انجام برسانند. در این سیستم علاوه بر کنترل دود، یرعت تخلیه دود نیز نسبت به سیستم کانال کشی افزایش می یابد.
سیستم تهویه پارکینگ، به گونه ایست که محل آتش سوزی را تشخیص داده و سیستم تخلیه دود فعال می گردد. با توجه به محل آتش سوزی ممکن است سناریو های مختلفی وجود داشته باشد و بنابراین فعالسازی می تواند به صورت دستی توسط آتش نشان، خودکار و یا ترکیبی از هر دو صورت پذیرد.
این شرکت، برای سیستم تهویه پارکینگ ها اقدام به تولید انواع جت فن و فن های تهویه هوا و تخلیه هوا که قابلیت کار در دمای بالا را داشته باشند نموده است. لازم به ذکر است فن های آکسیال مورد نیاز جهت تامین هوا و تخلیه دود پارکینگ ها در ابعاد و شرایط مختلف توسط شزکت دمنده به صورت کاملا استاندارد قابل تامین می باشد.

شناسه آگهی 255ff2cbc17774b

گزارش مشکل

Processing your request, Please wait....

پاسخ دهید

لطفا خای رو کامل کنید *