خوش آمدید ، مهمان [ عضویت | ورود

 

شرکت افراشته گستران-مجری و وارد کننده انواع سقف کاذب

  • آدرس: تهران بلوار آفریقا ( جردن ) نبش عاطفی غربی برج صبا طبقه 2 واحد 21
  • ارسال شده: مرداد ۱۹, ۱۴۰۱ ۸:۵۶ ق.ظ
  • تاریخ انقضا: این آگهی منقضی شده است

شرح

شرکت افراشته گستران مجموعه ای است از مهندسین مجرب که طی سالیان گذشته فعالیت فروش، طراحی و اجرای خدمات فنی و مهندسی سیستم های کناف ایران را عهده دار بوده است. این شرکت از سال ۱۳۷۱ در زمینه سیستم های فوق فعالیت داشته و در سال ۱۳۸۱ توسط جمعی از مهندسین به ثبت رسیده است.

این گروه با ۳۶ نفر ازاعضاء خود که همگی از فارغ التحصیلان زبده هستند فعالیت خود را شروع نموده و در بدو شروع با مساعدت های مسئولین شرکت کناف ایران موفق به اخذ تائیدیه های لازم و سپس به تناسب فعالیت های اجرایی گسترده به دریافت نمایندگی رسمی تهران و جزیره کیش نائل گردیده و با استفاده از امکانات و توانائیهای فنی و مهندسی خود یکی از فعالیترین شرکتهای ایران در زمینه ساخت و ساز خشک کناف می باشد .

این شرکت با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ ساختمان سازی به کمک تکنولوژی روز دنیا و ایجاد اشتغال و نیز ارائه خدمات مشاوره ای و طراحی تاسیس گردیده است و اینک با سابقه ای قریب به ۱۵ سال یکی از مجموعه هایی است که مؤلفه های تجربه و تخصص در زمینه سیستم های ساخت و ساز خشک کناف( چه از لحاظ مشاوره ای و طراحی و چه از لحاظ اجرایی) را توامان دارا می باشد و سعی نموده با استفاده از تخصص و تواناییهای خود بهترین خدمات را به کار فرمایان و شرکت های ساختمانی مختلف ارائه و همواره سعی بر بهبود این خدمات نماید.

بدون برچسب

  

شناسه آگهی N/A

گزارش مشکل

Processing your request, Please wait....

پاسخ دهید

لطفا خای رو کامل کنید *