خوش آمدید ، مهمان [ عضویت | ورود

 

شرکت نودر-سازنده درب های استیل پلاست

  • آدرس: خيابان كريمخان زند - خيابان شهيد حسيني - نبش ششم شرقي - واحد 1
  • ارسال شده: مرداد ۱۹, ۱۴۰۱ ۷:۴۲ ق.ظ
  • تاریخ انقضا: این آگهی منقضی شده است

شرح

شركت نودر با مسئوليت محدود(نيودور سابق) پس از توكل به خداوند متعال ، به منظور تحقق اهداف فوق و در راستاي ايجاد صنايع مستقل در سال ۱۳۵۲ تأسيس شد.

پس از مطالعات اوليه و بررسي صنعت در و پنجره در بعضي از كشورهاي پيشرفته صنعتي دنيا مانند آلمان ، ژاپن ، ايتاليا ، انگلستان و همچنين بررسي شرائط مختلف ايران اين نتيجه بدست آمد كه درهـاي استيل پلاست با چهارچـوبهاي فـلزي الكتروگالـوانيزه كه يكي ازپيشرفته ترين پديده هاي صنعت فولاد و پتروشيمي به حساب مي آيد ، مناسب ترين در و چهارچوب براي ايران ومنطقه خاورميانه باشرائط مختلف اقليمي آنها مي باشد.

پس ازبدست آوردن اطلاعات لازم بياري خدا و تلاش و زحمات فراوان مراحل تهيه و نصب ماشين آلات و تجهيزات با همكاري يك شركت آلماني به انجام رسيده و در سال ۱۳۵۴ براي اولين بار صنعت جديد توليد درهاي استيل پلاست در ايران به مرحله بهره برداري رسيد.

از خصوصيات محصولات استيل پلاست ارائه طرحهاي متنوع و زيباي چوب بدون نياز به قطع درخت و نابودي جنگل و همچنين حمايت از حفظ محيط زيست مي باشد. اين محصولات طوري طراحي شده اند كه براي مناطق سردسير ، گرمسير ، مناطق جنگلي و مناطق با رطوبت بالا مانند سواحل درياي خزر و خليج فارس مناسب و سازگار مي باشند.

شركت نودر افتخار دارد كه پس از پيروزي انقلاب اسلامي و با تشويق و حمايتهاي با ارزش مسئولين وزارت محترم صنايع وتلاش مداوم مديران ، مهندسان و متخصصان شركت و همچنين با كسب آخرين اطلاعات بدست آمده از پيشرفتهاي اين صنعت توانسته است محصولات خود را تكامل ببخشد.

از جمله محصولات جديد شركت طراحي و توليد درهاي مخصوص ايمني آپارتمان ودرهاي مقاوم حريق است كه بنا به اظهار نظر متخصصين داخلي و خارجي در حد استانداردهاي بين المللي بوده و با توليد اين محصول گامي در جهت خودكفائي ، سازندگي و قطع وابستگي كشور برداشته شد.

لازم به ذكراست كه يكي از اهداف دايمي شركت نودربالابردن كيفيت توليدباتكيه براستفاده ازمواداوليه مرغوبتروهمچنين تحقيقات واصلاح روشهاي توليد همگام با پيشرفت اين صنعت دردنياميباشدكه بااين عملكرد به پيشرفتهاي بزرگي دست يافته است.ازجمله موفقيتهاي اين شركت دريافت تقديرنامه وتشويقنامه هاي متعدد ازنمايشگاههاي داخلي وخارجي وهمچنين توفيق روزافزون درصادرات كالاهاي خود به كشورهاي اروپايي، آسياي ميانه ،كشورهاي حاشيه خليج فارس وآفريقا مي باشدكه درنتيجه آن موفق به دريافت جايزه كيفيت آرك اروپا درسال ۱۹۹۹ شده است.

بدون برچسب

  

شناسه آگهی N/A

گزارش مشکل

Processing your request, Please wait....

پاسخ دهید

لطفا خای رو کامل کنید *