خوش آمدید ، مهمان [ عضویت | ورود

 

مهندسان مشاور پل میر

  • آدرس: تهران، ميدان آرژانتين، خيابان الوند، خيابان 37 شرقی، پلاک 2، طبقه اول
  • استان: تهران
  • شماره تماس: 88664177
  • لینک: http://polmir.com/fa
  • ارسال شده: بهمن ۷, ۱۴۰۱ ۱:۳۴ ب.ظ
  • تاریخ انقضا: این آگهی منقضی شده است

شرح

مهندسين مشاور پل مير با بيش از سه دهه تجربه در سال ۱۳۵۸ تاسيس و تاكنون توانسته در عرصه طراحي و مهندس كشور خدمات ارزشمندي را انجام و به جامعه مهندسي كشور معرفي كند. حوزه فعاليت اين مهندسين مشاور در رده معماري و شهرسازي بوده و دارای بالاترین رتبه در زمینه طراحی و نظارت از سوی معاونت برنامه ریزی و نظام راهبردی ریاست جمهوری و از معدود مشاوريني ميباشد كه در تمامي حوزه هاي طراحي شامل: معماري، شهرسازي، طراحي منظر شهري، بيمارستاني، مراكز تجاري، فرهنگي، ورزشي و خدمات شهری، مقاوم سازی و بافت فرسوده و نیز مدیریت طرح فعالیت و پروژه هاي متعددي را طراحي و نظارت داشته است.

مهندسین مشاور پل میر بعنوان مشاور پروژه شهر سالم تهران در سالهای ۱۳۶۸ الی ۱۳۷۵ و زیر نظر سازمان بهداشت جهانی توانسته پروژه های ارزنده ای در جنوب شهر تهران و در منطقه شهرری و کوی ۱۳ آبان طراحی و اجرا نماید. از جمله طرحهای شهر سالم می توان به ورزشگاه عظیم آباد، استخر و سونای گلگون، ساماندهی و طراحی منظر کوی ۱۳ آبان- بوستان باروت کوبی- مجموعه فرهنگی، هنری و ورزشی شهرک فاطمیه – ورزشگاه هلال احمر – کتابخانه و آمفی تئاتر دولت آباد و چندین پارک و بوستان منطقه ای و محلی اشاره نمود.

این مشاور همچنین در زمینه شهر سازی و ساماندهی بافت فرسوده فعالیت داشته که می توان به طرح ساماندهی بافت فرسوده منطقه عامری اهواز – طرح ساماندهی بافت فرسوده محله غفاری بندرعباس – طرح جامع مجتمع اداری استان گلستان و قزوین اشاره نمود.

مهندسين مشاور پل مير از سال ۱۳۶۳ در پروژه خطوط مترو همكاري خود را آغاز و در اين مدت ۱۸ ايستگاه مترو را در سطح كشور طراحي و نظارت نموده که می توان احداث ایستگاههای مترو در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان و مشهد را نام برد.

این مشاور به منظور ساماندهی و مدیریت اراضی اطراف ایستگاههای مترو پیشنهاد تاسیس شرکتی تحت عنوان شرکت مجتمع های ایستگاهی در تهران را در اواخر دهه ۷۰ مطرح نمود که با تاسیس آن پروژه های متعددی در اطراف ایستگاهها تعریف و به مرحله اجرا درآمده است.
در حوزه مدیریت طرح و عامل چهارم این مشاور در طی ۲۵سال گذشته پروژه های زیر را تحت مدیریت خود اجرا و در حال اجرا دارد:
– مدیریت طرح برج بهشهر تهران در سال ۱۳۷۸٫
– مدیریت طرح و امکان سنجی پروژه های اراضی اطراف ایستگاههای متروی تهران درسالهای ۱۳۸۱ و ۱۳۸۲٫
– مدیریت طرح مجتمع ایستگاهی میدان امام خمینی تهران درسال ۱۳۸۲٫
– مدیریت و مشاور ناظر بر پروژه های منطقه ۲۲ تهران در سال ۱۳۹۱٫
– مدیریت طرح پروژه برج غدیر تهران در سال ۱۳۹۲٫

از دیگر پروژه های مهم اخیر که در دست طراحی و اجرا می باشد می توان به پروژه های زیر اشاره کرد:
– باغ کتاب تهران – ۱۳۸۴
– پارکینگ طبقاتی و مرکز تجاری پاسداران تهران – ۱۳۹۰
– برج های دوقلوی شهرکرد – ۱۳۹۰
– شعبه سرپرستی بانک تجارت اهواز – ۱۳۹۱
– ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز – ۱۳۹۲
– موزه هنرهای معاصر بجنورد – ۱۳۹۲
– ساختمان اداری وزارت نیرو اربیل عراق – ۱۳۹۲

این مشاور جهت افزایش بهره وری و ارتقاء سیستم مدیریتی، نسبت به استقرار استاندارد ISO-9001 2008 از سال ۱۳۸۸ و استاندارد HSE از سال ۱۳۹۱ اقدام و دارای گواهینامه های لازم می باشد

شناسه آگهی 99958248167944fd

گزارش مشکل

Processing your request, Please wait....

پاسخ دهید

لطفا خای رو کامل کنید *