خوش آمدید ، مهمان [ عضویت | ورود

سه ویژگی جایگزین مسکن مهر

دسته‌بندی نشده اکتبر 2, 2018

سه ویژگی جایگزین مسکن مهر

سه ویژگی جایگزین مسکن مهر

سه ویژگی جایگزین مسکن مهر

اخبار ساختمان به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، از ۲۶ شهریورماه برنامه ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید با برخورداری از سه ویژگی مدل منظم تامین مالی، ساخت مبتنی بر تقاضا و هوشمندسازی کلید خورد.

 بازوی سوم تولید و تامین مسکن از سوی دولت با جامعه هدف اقشار میانی توسط شرکت عمران شهرهای جدید از روز ۲۶ شهریورماه رسما آغاز به کار کرد.

شهرهای جدید صدرا، بهارستان، فولادشهر، مجلسی، اندیشه، پرند، هشتگرد، گلبهار، امیرکبیر و عالی‌شهر، مکان‌هایی است که این واحدهای  مسکونی در آن جانمایی می‌شود و در روزهای گذشته کلنگ ۳۴۰۰ واحد از این طرح در شهر جدید پرند، زمین خورد.

در فاز اول طرح مذکور قرار است ۱۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید ساخته شود و دهه فجر عملیات ۵۰ هزار واحد آغاز خواهد شد.

سیاست‌گذار این برنامه با تجربه‌آموزی از طرح فرسایشی مسکن مهر، دو نقطه ضعف آن یعنی تامین مالی و تقاضای بازار را برطرف کرده است.

طراحی مبتنی بر شرایط بازار و تقاضا، هوشمندسازی و برنامه مدون فروش، سه ویژگی طرح مذکور تلقی می‌شود.

هم‌چنین با توجه به این‌که طی ۱۱ سال اخیر عرضه مسکن در شهرهای جدید، متمرکز بر مسکن مهر بوده، حالا قرار است از طریق این طرح با استقرار طبقه متوسط، تنوع اجتماعی در شهرهای جدید ایجاد شود.

حبیب‌الله  طاهرخانی ـ مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ـ سه ویژگی برنامه احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی را در قالب نامه‌ای به مدیران ۱۰  شهر مذکور اعلام کرد. در این نامه آمده است:

با توجه به اهمیت پروژه ملی تولید و عرضه مسکن در شهرهای جدید (طرح ۵۰ هزار واحدی با تاکید مقام عالی وزارت) و لزوم تسریع در برنامه‌ریزی، آغاز، هدایت و اتمام عملیات اجرایی در موعد مقرر مقتضی است دستور فرمایید:

در طراحی پروژه‌های مسکونی مقتضیات؛ شرایط بازار و تقاضای مردم به طور جد مطمح نظر باشد و در عین حال مجموعه‌های مسکونی در شأن مردم شریف کشورمان و با رعایت دقیق کلیه استانداردهای فنی وفق ضوابط و مقررات شهرسازی باشد.

وی در ادامه نوشته است:

عناصر و مولفه‌های هوشمندسازی به ویژه بازیافت آب خاکستری و بهره‌گیری از انرژی خورشیدی در طراحی و اجرای پروژه‌ها مورد اهتمام باشد.

طاهرخانی، تهیه بسته‌های تبلیغی را سومین مولفه‌ی برنامه‌ریزی طرح ۵۰ هزار واحد مسکونی  دانست و تاکید کرد:

جهت بازیابی و فروش پروژه‌های در تعهد و تکلیف آن شرکت به صورت حرفه‌ای نسبت به تهیه بسته‌های تبلیغی شامل تعداد واحد، محل پروژه، تاریخ شروع و پایان، تصاویر سه بعدی از طرح‌های معماری و شهرسازی و دیگر مشخصاتی که به فروش مجموعه‌های مسکونی کمک می‌کند، اقدام شود.

منبع

نوشته سه ویژگی جایگزین مسکن مهر اولین بار در اخبار ساختمان، دکوراسیون داخلی، مصالح و تجهیزات. پدیدار شد.

پاسخ دهید

لطفا خای رو کامل کنید *

 • واترجت صنعتی

  by on دسامبر 30, 2018 - 0 Comments

  واترجت صنعتی واترجت | دستگاههای واترجت صنعتی برای نظافت (شستشو و جرم زدایی) ماشین آلات،نما،تجهیزات و… مورد استفاده قرار میگیرند. کاربرد واترجت آبگرم در کجاست : واترجت در کارگاههای تولیدی – کارخانجات صنعتی – کارخانجات تولید مواد غذایی – کارخانجات سیمان – نفت – گاز – پترو شیمی – لوله سازی – شستن ماشین سبک […]

 • بازار مسکن به خواب رفته است

  by on دسامبر 25, 2018 - 0 Comments

  بازار مسکن به خواب رفته است بازار مسکن به خواب رفته است اخبار ساختمان به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، رئیس اتحادیه مشاورین املاک همدان با بیان اینکه بازار مسکن به خواب رفته است، گفت: در حال حاضر بازار مسکن از رونقی که باید داشته باشد، برخوردار نیست. ابراهیم جمالی با اشاره به اینکه خرید […]

 • تور یزد ویژه زمستان 97

  by on ژانویه 1, 2019 - 0 Comments

  تور یزد ویژه زمستان 97 خدمات تور:استقبال و بدرقه در محل ورود- اقامت در هتل به همراه صبحانه- گشت کامل شهری- راهنما- پرداخت ورودیه ها- بیمه مسافرتی ادامه مطلب —->تور یزد ویژه زمستان 97

 • مکنده کامیونی

  by on ژانویه 1, 2019 - 0 Comments

  مکنده کامیونی مکنده کامیونی صنعتی یکی از انواع جاروبرقی صنعتی بوده و از جمله دستگاه هایی صنعتی نظافت می باشند که کاربرد گسترده ایی در صنایع دارند.دستگاه های مکنده کامیونی علاوه بر جمع آوری گرد و خاک و آلودگی های صنایع و نظافت محیط، می توانند به عنوان ابزاری برای جمع آوری و انتقال مواد […]

 • کارشناسی تخصصی تشخیص رنگ خودرو نوری کرج و فردیس

  by on دسامبر 20, 2018 - 0 Comments

  کارشناسی تخصصی تشخیص رنگ خودرو نوری کرج و فردیس کارشناسی تخصصی تشخیص رنگ و تصادف خودرو نوری مرکز 1 کرج و شعبه 2 فردیس مجهزترین مرکز رسمی تشخیص رنگ شدگی و تصادف بدنه اتومبیل با دقیق ترین دستگاههای کامپیوتری و بکارگیری تجربه بازدید هزاران انواع خودرو تا کنون … @@ با ضمانت نامه کتبی ….@@ […]