خوش آمدید ، مهمان [ عضویت | ورود

 

سوله سازه های سبک و سیلندری

  • آدرس: تبریز دروازه تهران خ محلاتی پ 69
  • ارسال شده: آبان ۱۵, ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ب.ظ
  • تاریخ انقضا: این آگهی منقضی شده است

شرح

طراحی و ساخت سوله با سازهای سیلندری و مزیتهای آن
طراحی و محاسبه سوله های سیلندری که توانسته از لحاظ کیفیت و کاربری در سازه هایی صنعتی ،گلخانه ای ،پو ششهای استخرها ،رستورانها جلوه ای متفاوت خلق کند در محل شرکت انجام می گیرد از جمله مزیتهای این نوع سازه نسبت به سازهای سنتی می توان به ۳۰% هزینه کمتر و مقاومت بیشتر آن نسبت به سازهای سنتی اشاره کرد.این نوع سازه حتی بعد از ساخت نیز قابل انتقال به مکان دلخواه میباشد چرا که اتصالات این نوع سازه منحصر به فرد بعد از تولید در کارخانه بوسیله پیچ و مهره مونتاژ میشود از دیگر مزایای بهره گیری از این نوع سازه داشتن سو له ای بدون وجود ستون در داخل سالن سوله تا عرض حداکثر ۷۰ متر دهنه می باشد که در این حالت نیز سقف تحمل وزن بار جرثقیل ۷ تن را خواهد داشت. قابل ذکر است تمامی لوله های مورد استفاده در سازه از نوع صنعتی و رنگ آن به رنگهای دلخواه از نوع رنگ کوره ای (الکترو استاتیک)می باشد .
در مناطق زلزله¬خيز مانند ايران، يكي از پارامترهاي مهم در ساختمان¬سازي كاهش وزن ساختمان است. چرا كه نيروهاي زلزله با وزن ساختمان نسبت مستقيم دارد. سوله های سنتی داراي وزن سنگينی هستند و در زمان زلزله نیروی وارده بر وزن آن بیشتر می باشد لذا درصد تخریب در این نوع سنتی بسیار بیشتر میباشد.. سبکی و مقاومت آن در برابر زلزله نیز از ویژگیها و مزایای این نوع سازه محسوب میشود.

این سیستم بدلیل سادگی اتصالات و سبکی در مقایسه با سیستم های مشابه و همچنین سرعت نصب بالا و هزینه پایین،کاربردهای فراوانی در ساخت پوشش سالنها انبارهای موقت و دائم-فضاهای نمایشگاهی-سالنهای با فرم نیم استوانه همچنین پارکینگ و سایبان و غیره دارد.
سا ختار سه بعدی و منسجم المانهای سازه سیلندری این امکان را مهیا ساخته تا در برابر شرایط جوی نا مطلوب مناطق بد اب و هوا ونیز طوفان و حتی زلزله پایدارو مقاوم باشد
..
مزیتهای استفاده ازاین نوع سازه
-زمان نصب بسیار کوتاه
-قابلیت نصب و جابجایی سازه
-عدم نیاز به نگهداری و رنگ امیزی
-دارای لایه مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش(uv)
-مقاوم در برابر ضربه و فشار
-جلوگیری از نفوذ اب
-پایداری مناسب در برابر عوامل طبیعی نظیر طوفان،تگرگ و زلزله
-مناسب برای سوله ها وسالن های ورزشی
-اجرای غرفه های موقت و دائم
-قابلیت استفاده در مراکز تجاری و تفریحی
-مناسب جهت احداث گلخانه

بدون برچسب

  

شناسه آگهی N/A

گزارش مشکل

Processing your request, Please wait....

پاسخ دهید

لطفا خای رو کامل کنید *