خوش آمدید ، مهمان [ عضویت | ورود

 

گروه صنعتی شاهرخی-اولین سازنده دریچه تنظیم هوا در ایران

  • آدرس: خیابان دماوند - بعد از چهارراه تهرانپارس - شماره 1504
  • ارسال شده: مرداد ۱۹, ۱۴۰۱ ۷:۱۳ ق.ظ
  • تاریخ انقضا: این آگهی منقضی شده است

شرح

احمد شاهرخی در سال ۱۳۱۱ ه.ش متولد و در سال ۱۳۲۹ در شرکت شعله خاور مشغول به کار شد.
در آن زمان صنعت ایران نوپا و اکثر قطعات صعنتی و تجهیزات از کشورهای خارجی تهیه می شد و شرکت شعله خاور که در زمینه صنعت تاسیسات فعالیت داشت نیز از این قاعده مستثنی نبود و دریچه های تنظیم هوای مورد نیاز پروژه های خود را از شرکت T&B آمریکا وارد می کرد.
در سال ۱۳۳۰ سفارشی از شرکت T&B برای شرکت شعله خاور با کشتی ارسال شد که این کشتی در بین راه دچار آتش سوزی گردید و شرکت را در زمینه تعهدات خود با مشکل مواجه کرد. پس از آن احمد شاهرخی با حمایت مالی مسئولین شرکت شروع به نمونه برداری و ساخت دریچه از مدلهای خارجی کرد و توانست ظرف مدت شش ماه خط تولید دریچه های تنظیم هوا را راه اندازی کند.
از آن زمان تا به امروز بیش از نیم قرن می گذرد و این کارخانه هر روز بر توسعه کمی و کیفی خود افزوده و افتخار دارد در پنجاهمین سال تولد خویش اقدام به انتشار جامع ترین کاتولوگ فنی از تولیدات متنوع این کارخانه همراه با CD محاسبات نماید.
مدیریت کارخانه دست تمامی معماران مهندسان ساختمان و کلیه دست اندرکاران پروژه های ساختمانی را می فشارد و از راهنمائیهای این عزیزان استقبال می کند. امید است بتوانیم در راستای استقلال صنعتی کشور گامی هر چند کوتاه برداریم.

بدون برچسب

  

شناسه آگهی N/A

گزارش مشکل

Processing your request, Please wait....

پاسخ دهید

لطفا خای رو کامل کنید *