تبلیغات و نیازمندی های صنعت ساختمان معرفی محصولات

تولید سقف شیروانی تایل سنگریزه

شماره تماس  :

09108602008

استان  :

مازندران

گروه فعالیت :

ساخت وساز خشک-سقف کاذب

لینک  :

فقط برای آکهی های ویژه

 دریافت کاتالوک  :

فقط برای آکهی های ویژه

  جزییات و نقشه :

فقط برای آکهی های ویژه

توضیحات :

 

تنها سقف دارنده گواهینامه ثبت اختراع بین المللی در ایران

مزایای تایل سنگریزه ای طرح کلاسیک محصول ویژگی‌ها

و مزایای متعددی دارد که در ادامه،

آنها را به‌صورت موردی ذکر می‌کنیم.

مقرون‌به‌صرفه
زیبا و شیک
مقاوم در برابر رطوبت
سرعت اجرای بالا
نصب راحت
رنگ و کیفیت ثابت در مناطق مختلف

 

پیش از ورود مجموعۀ چیکان به تولید ورق‌های شیروانی سنگریزه‌ای، تایل‌های سقفی سنگریزه به صورت وارداتی مصرف می‌شد. با توجه به شرایط اقلیمی کشورمان ایراداتی بر این محصول وارد بود، به همین دلیل مجموعه چیکان طی یک روند پژوهش صنعتی با استفاده از تکنولوژی جدید اقدام به رفع ایرادات ورق‌های وارداتی نموده و در نهایت «تایل سنگریزه» را با متریال کاملا داخلی تولید و با نام تجاری چیکان به بازار عرضه کرد.

ورق سنگریزه چیکان در سال 1398 در سازمان ثبت اختراعات کشور به مرحله ثبت رسید و تنها تایل سنگریزه داخلی است که دارای گواهینامه ثبت اختراع بین المللی می‌باشد.

دیگر محصولات تولیدی این شرکت همچون ورق سنگریزه کلاسیک و طرح شینگل آماده عرضه به بازار می‌باشند.

تاریخچه محصول
در حال حاضر مجموعۀ چیکان افتخار این را دارد که با صادرات تایل سنگریزه به سایر کشورها ضمن با برندسازی محصول در سطح جهانی، محصولی منحصر به فرد را به صنعت شیروانی عرضه کند و سبب ورود ارز به کشور عزیزمان شده و نیاز داخلی کشور را در این زمینه برطرف سازد.

چرا تایل سنگریزه ای چیکان را برای پوشش بام و سقف شیبدار استفاده کنیم؟

سقف سنگریزه چیکان متشکل از ورق گالوالیوم جنس این فلز از آلوزینک، آلومینیوم، روی می باشد. سطح این فلز با مواد عایق همچون سنگ و مواد نانو عایق می شود. سطح سقف شیروانی چیکان در مقابل رطوبت و تمام عوامل محیطی عایق می شود. این محصول یکی از پرطرفدارترین محصولات پوشش بام در تمام مناطق ایران می باشد.

استفاده از مواد انحصاری در تولیدات ورق سنگریزه موجب کاهش تجمع باکتری و خزه شده و همچنین مشکلات عدیده از جمله شوره زدگی ورق را به 100% کاهش رسانده است.

تایل های مشابه که در بازار می باشند .بعد از گذشت زمان و به دلیل قرار گرفتن سقف در معرض تابش نور مستقیم آفتاب کیفیت اولیه خود را از دست داده و در تایل ها مشکل پرش رنگ و یا کمرنگ شدن تایل ها و یا دورنگ شدن سقف وجود دارد.

 

آدرس  :

هشدار  :

پایاب در قبال آگهی‌ها مسئولیتی ندارد. پیش از دریافت این کالا و خدمات هیچ مبلغی را واریز نکنید. این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند.

آگهی‌‌های مشابه

پروفیل سقف کاذب
تولید پروفیل سقف کاذب کنافی آهن تاب
تهران
تایل آلومینیومی
تولید کننده تایل آلومینیومی نمایان لبه دار
تهران
پروفیل زیرسازی سقف کاذب
فروش ویژه پروفیل گالوانیزه درای وال سقف کاذب
تهران