پایاب تبلیغات رایگان نیازمندی صنعت ساختمان معرفی محصولات

شرکت افراشته گستران-مجری و وارد کننده انواع سقف کاذب

شماره تماس  :

استان  :

گروه فعالیت :

ساخت وساز خشک-سقف کاذب

لینک  :

فقط برای آکهی های ویژه

 دریافت کاتالوک  :

فقط برای آکهی های ویژه

  جزییات و نقشه :

فقط برای آکهی های ویژه

exad_33-1

توضیحات

شرکت افراشته گستران مجموعه ای است از مهندسین مجرب که طی سالیان گذشته فعالیت فروش، طراحی و اجرای خدمات فنی و مهندسی سیستم های کناف ایران را عهده دار بوده است. این شرکت از سال 1371 در زمینه سیستم های فوق فعالیت داشته و در سال 1381 توسط جمعی از مهندسین به ثبت رسیده است.

این گروه با 36 نفر ازاعضاء خود که همگی از فارغ التحصیلان زبده هستند فعالیت خود را شروع نموده و در بدو شروع با مساعدت های مسئولین شرکت کناف ایران موفق به اخذ تائیدیه های لازم و سپس به تناسب فعالیت های اجرایی گسترده به دریافت نمایندگی رسمی تهران و جزیره کیش نائل گردیده و با استفاده از امکانات و توانائیهای فنی و مهندسی خود یکی از فعالیترین شرکتهای ایران در زمینه ساخت و ساز خشک کناف می باشد .

این شرکت با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ ساختمان سازی به کمک تکنولوژی روز دنیا و ایجاد اشتغال و نیز ارائه خدمات مشاوره ای و طراحی تاسیس گردیده است و اینک با سابقه ای قریب به 15 سال یکی از مجموعه هایی است که مؤلفه های تجربه و تخصص در زمینه سیستم های ساخت و ساز خشک کناف( چه از لحاظ مشاوره ای و طراحی و چه از لحاظ اجرایی) را توامان دارا می باشد و سعی نموده با استفاده از تخصص و تواناییهای خود بهترین خدمات را به کار فرمایان و شرکت های ساختمانی مختلف ارائه و همواره سعی بر بهبود این خدمات نماید.

آدرس  :

تهران بلوار آفریقا ( جردن ) نبش عاطفی غربی برج صبا طبقه 2 واحد 21

هشدار  :

هشدار پایاب در قبال آگهی‌ها مسئولیتی ندارد. پیش از دریافت این کالا هیچ مبلغی را واریز نکنید.

گزارش مشکل  :