تبلیغات و نیازمندی های صنعت ساختمان معرفی محصولات

قیمت موکت خرید و نصب

شماره تماس  :

09190339330

استان  :

تهران

گروه فعالیت :

کفپوش و پارکت

لینک  :

فقط برای آکهی های ویژه

 دریافت کاتالوک  :

فقط برای آکهی های ویژه

  جزییات و نقشه :

فقط برای آکهی های ویژه

توضیحات :

فروش و قیمت انواع  موکت

در حال حاضر در کشور ما چندین برند معروف موکت در بازار فروش بهتری دارند، این برندها در سال‌های طولانی همواره توانسته اند کیفیت محصول خود را حفظ نموده و طیفی از طرح و قیمت موکت را در تولیدات خود داشته باشند.

قیمت پالاز موکت

یکی از برترین برندهای موکت، پالاز موکت می‌باشد که عمدتاً موکت های پرز بلند و فرش مانند تولید می کنند که از کیفیت ویژه‌ای برخوردار است. محصولات پالاز موکت برای سال‌های طولانی کیفیت و زیبایی خود را حفظ می کنند و ارزش سرمایه گذاری و خرید موکت را دارند.

قیمت موکت ظریف مصور

برند دیگر موکت ظریف مصور است با سابقه ای درخشان و طیف وسیع قیمت موکت و طراحی‌های فراوان. این برند خوشنام انواعی از موکت ها را با قیمت های متفاوت و کیفیت های مختلف اما مرغوب در لیست تولیدات خود دارد. موکت های نمدی، سوزنی، پرز کوتاه و پرز بلند با طراحی های زیبا که در بازار هستند نام ظریف‌مصور را به همراه خود دارند. موکت ارزان با طراحی های جذاب را می توانید از این برند تهیه فرمایید.

قیمت موکت پارس

موکت پارس از دیگر موکت های مشهور در بازار فروش موکت می باشد این برند موفق بیشتر موکت هایی با قیمت مناسب را در لیست عرضه های خود دارد موکت های نمدی یا پرز بلند با قیمت ارزان در این برند به فراوانی یافت می‌شوند.
تمام طرح ها و رنگ های این سه برند معروف در سایت مای دکوری موجود بوده و به صورت شبانه روزی برای تهران و شهرستان قابل سفارش می باشند. زیبایی لطافت و نازلترین قیمت موکت را با ما تجربه کنید.

02156863491

09190339330

آدرس  :

بهارستان

هشدار  :

پایاب در قبال آگهی‌ها مسئولیتی ندارد. پیش از دریافت این کالا و خدمات هیچ مبلغی را واریز نکنید. این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند.

آگهی‌‌های مشابه

اجرای کفپوش اپوکسی
تولید و اجرای انواع کفپوش اپوکسی و پلی یورتان
تهران
پارکت لمینت
پارکت لمینت چیست
تهران
Laminate-Installation
نصب پارکت لمینت
تهران