تبلیغات و نیازمندی های صنعت ساختمان معرفی محصولات

مهندسان مشاور پل میر

شماره تماس  :

88664177

استان  :

تهران

گروه فعالیت :

مهندسان مشاور

لینک  :

 دریافت کاتالوک  :

فقط برای آکهی های ویژه

  جزییات و نقشه :

فقط برای آکهی های ویژه

توضیحات :

مهندسين مشاور پل مير با بيش از سه دهه تجربه در سال 1358 تاسيس و تاكنون توانسته در عرصه طراحي و مهندس كشور خدمات ارزشمندي را انجام و به جامعه مهندسي كشور معرفي كند. حوزه فعاليت اين مهندسين مشاور در رده معماري و شهرسازي بوده و دارای بالاترین رتبه در زمینه طراحی و نظارت از سوی معاونت برنامه ریزی و نظام راهبردی ریاست جمهوری و از معدود مشاوريني ميباشد كه در تمامي حوزه هاي طراحي شامل: معماري، شهرسازي، طراحي منظر شهري، بيمارستاني، مراكز تجاري، فرهنگي، ورزشي و خدمات شهری، مقاوم سازی و بافت فرسوده و نیز مدیریت طرح فعالیت و پروژه هاي متعددي را طراحي و نظارت داشته است.

مهندسین مشاور پل میر بعنوان مشاور پروژه شهر سالم تهران در سالهای 1368 الی 1375 و زیر نظر سازمان بهداشت جهانی توانسته پروژه های ارزنده ای در جنوب شهر تهران و در منطقه شهرری و کوی 13 آبان طراحی و اجرا نماید. از جمله طرحهای شهر سالم می توان به ورزشگاه عظیم آباد، استخر و سونای گلگون، ساماندهی و طراحی منظر کوی 13 آبان- بوستان باروت کوبی- مجموعه فرهنگی، هنری و ورزشی شهرک فاطمیه – ورزشگاه هلال احمر – کتابخانه و آمفی تئاتر دولت آباد و چندین پارک و بوستان منطقه ای و محلی اشاره نمود.

این مشاور همچنین در زمینه شهر سازی و ساماندهی بافت فرسوده فعالیت داشته که می توان به طرح ساماندهی بافت فرسوده منطقه عامری اهواز – طرح ساماندهی بافت فرسوده محله غفاری بندرعباس – طرح جامع مجتمع اداری استان گلستان و قزوین اشاره نمود.

مهندسين مشاور پل مير از سال 1363 در پروژه خطوط مترو همكاري خود را آغاز و در اين مدت 18 ايستگاه مترو را در سطح كشور طراحي و نظارت نموده که می توان احداث ایستگاههای مترو در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان و مشهد را نام برد.

این مشاور به منظور ساماندهی و مدیریت اراضی اطراف ایستگاههای مترو پیشنهاد تاسیس شرکتی تحت عنوان شرکت مجتمع های ایستگاهی در تهران را در اواخر دهه 70 مطرح نمود که با تاسیس آن پروژه های متعددی در اطراف ایستگاهها تعریف و به مرحله اجرا درآمده است.
در حوزه مدیریت طرح و عامل چهارم این مشاور در طی 25سال گذشته پروژه های زیر را تحت مدیریت خود اجرا و در حال اجرا دارد:
– مدیریت طرح برج بهشهر تهران در سال 1378.
– مدیریت طرح و امکان سنجی پروژه های اراضی اطراف ایستگاههای متروی تهران درسالهای 1381 و 1382.
– مدیریت طرح مجتمع ایستگاهی میدان امام خمینی تهران درسال 1382.
– مدیریت و مشاور ناظر بر پروژه های منطقه 22 تهران در سال 1391.
– مدیریت طرح پروژه برج غدیر تهران در سال 1392.

از دیگر پروژه های مهم اخیر که در دست طراحی و اجرا می باشد می توان به پروژه های زیر اشاره کرد:
– باغ کتاب تهران – 1384
– پارکینگ طبقاتی و مرکز تجاری پاسداران تهران – 1390
– برج های دوقلوی شهرکرد – 1390
– شعبه سرپرستی بانک تجارت اهواز – 1391
– ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز – 1392
– موزه هنرهای معاصر بجنورد – 1392
– ساختمان اداری وزارت نیرو اربیل عراق – 1392

این مشاور جهت افزایش بهره وری و ارتقاء سیستم مدیریتی، نسبت به استقرار استاندارد ISO-9001 2008 از سال 1388 و استاندارد HSE از سال 1391 اقدام و دارای گواهینامه های لازم می باشد

آدرس  :

تهران، ميدان آرژانتين، خيابان الوند، خيابان 37 شرقی، پلاک 2، طبقه اول

هشدار  :

پایاب در قبال آگهی‌ها مسئولیتی ندارد. پیش از دریافت این کالا و خدمات هیچ مبلغی را واریز نکنید. این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند.

آگهی‌‌های مشابه

خدمات مهندسی ساختمان
انجام خدمات مهندسی در زمینه آب و فاضلاب شهری
تهران
no-pic-singel
خدمات ساختمانی و شهرداری
تهران
آزمایشگاه خاک و بتن
آزمایشگاه خاک و بتن و جوش
تهران