تبلیغات و نیازمندی های صنعت ساختمان معرفی محصولات

اینترنت مرکزی مجتمع‌های مسکونی و تجاری و ساختمان اداری

در این نوشته میخوانید

اینترنت مرکزی مجتمع‌

اینترنت مرکزی در مجتمع‌های مسکونی و تجاری یکی از امکانات ضروری است.
برخی محدودیت‌های تکنولوژی، مانند کیفیت پایین یا فیبر نوری نبودن خطوط تلفن، فاصله از مرکز مخابراتی و مشکلات دیگر، دسترسی به اینترنت را برای ساکنان مجتمع‌های مسکونی و تجاری چالشی می‌کند.
به همین دلیل، نصب تجهیزات اختصاصی اینترنت پرسرعت در این مجتمع‌ها بهترین انتخاب است.
این تجهیزات بدون وابستگی به مراکز مخابراتی، مستقیماً در دسترس ساکنان قرار می‌گیرند و نیازهای مختلف مجتمع‌ها را تامین می‌کنند. مزایای استفاده از اینترنت مرکزی شامل:

  1. سرعت بالا: تجربه سرعت کم‌نظیر ۲۰ تا ۵۰ مگابیت بر ثانیه
  2. کیفیت ثابت: عدم نوسان و تاثیرگذاری استفاده از سرویس توسط واحدهای دیگر در مجتمع
  3. هزینه اقتصادی: با کیفیت خدمات ارائه شده، هزینه‌ها کاهش می‌یابد
  4. کوتاه شدن مسیر ارائه خدمات: حذف مراحل مرتبط با مرکز مخابرات
  5. ارتباط آنلاین بدون قطعی: شرکت در جلسات و کلاس‌های آنلاین با کیفیت بالاتر.

انواع سرویس‌های اینترنت مرکزی

1. DSL (Digital Subscriber Line):    – DSL از خطوط تلفن (بدون اشغال خط) استفاده می‌کند و اتصالی با سرعت بالا را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.    – معمولاً برای کاربران خانگی مناسب است.    – سرعت و کیفیت اتصال DSL با فاصله از ایستگاه سویچینگ کاهش می‌یابد.    – اینترنت DSL هر جا که یک شبکه تلفنی موجود باشد، در دسترس است و اتصال مطمئنی را ارائه می‌دهد.

2. ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line):    – نوعی از DSL است که سرعت آپلود و دانلود متفاوت دارد.    – معمولاً سرعت دانلود از سرعت آپلود بیشتر است.    – سرعت اینترنت ADSL در حالت ایده‌آل تا ۵۰ مگابیت بر ثانیه است.

3.VDSL (Very High-Speed Digital Subscriber Line):    – نیاز به کابل‌کشی دارد و برای استفاده از VDSL، کابل‌های خاصی نصب می‌شود.    – سرعت بارگیری در VDSL در حالت ایده‌آل ۵ برابر بیشتر از ADSL است.

4. SDSL (Symmetric DSL):    – سرعت دانلود و آپلود در این سرویس یکسان است.    – از آن برای ارائه اتصال‌های مطمئن و مقرون به صرفه استفاده می‌شود.

5. اینترنت مرکزی LAN با تکنولوژی VDXL2:    – اینترنت مرکزی در مجتمع‌ها با استفاده از تکنولوژی VDXL2 ارائه می‌شود.

6. اینترنت وایرلس عمومی با تکنولوژی HotSpot:    – اینترنت وایرلس عمومی با استفاده از تکنولوژی HotSpot در مجتمع‌ها قابل دسترسی است. بهترین سرویس اینترنت را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =